Campioni naţionali

[tab: Semimusca 48kg]

 

1967 Mihai Aurel
1968 Ganea Petre
1969 Mihai Aurel
1970 Mihai Aurel
1971 Mihai Aurel
1972 Baiatu Stefan
1973 Mihai Aurel
1974 Turei Alexandru
1975 Turei Alexandru
1976 Ghinea Teofil
1977 Cozma Remus
1978 Turei Alexandru
1979 Schiopu Dumitru
1980 Sali Adem
1981 Schiopu Dumitru
1982 Schiopu Dumitru
1983 Ciobanu Vasile
1984 Schiopu Dumitru
1985 Schiopu Dumitru
1986 Gandac Marian
1987 Gandac Marian
1988 Gandac Marian
1989 Amzar Adrian
1990 Amzar Adrian
1991 Barbu Valentin
1992 Barbu Valentin
1993 Andrei Mircea
1994 Balan Cristian
1995 Velicu Marian
1996 Andrei Mircea
1997 Velicu Marian
1998 Dobrescu Bogdan
1999 Dobrescu Bogdan
2000 Velicu Marian
2001 Tanasie Sorin
2002 Olteanu Silviu
2003 Olteanu Silviu
2004 Poczo Florin
2005 Poczo Iulius
2006 Paraschiv Constantin
2007
2008 Hondaru Marius
2009 Marcu Benone
2010 Caslarov Stefan
2011 Caslarov Stefan
2012 Berceanu Ovidiu

[tab: Musca 51kg]

1923 Eliade Pompiliu Andrei
1926 Marinescu Gheorghe
1927 Cupu Constantin
1928 Popescu Lucian
1929 Oprescu Nelu
1930 Stamate Nicolae
1931 Gorun Ion
1932 Gilicze Ludovic
1933 Sandu Ion
1934 Panaitescu Dumitru
1935 Panaitescu Dumitru
1936 Radan Nicolae
1937/38 Indru Romulus
1938/39 Indru Romulus
1939/40 Chiriac Ion
1942 Maxim Constantin
1942/43 Florea Vasile
1943/44 Lucaci Ion
1947/48 Secosan Vasile
1949 Toma Constantin
1950 Ripka Gustav
1951 Ripka Gustav
1952 Zlataru Ion
1953 Dobrescu Mircea
1954 Toma Ilie
1955 Dobrescu Mircea
1956 Ambrus Ludovic
1957 Dobrescu Mircea
1958 Puiu Nicolae
1959 Dobrescu Mircea
1960 Dobrescu Mircea
1961 Dobrescu Mircea
1962 Ciuca Constantin
1963 Buzuliuc Constantin
1964 Ciuca Constantin
1965 Ciuca Constantin
1966 Ciuca Constantin
1967 Gruescu Constantin
1968 Ciuca Constantin
1969 Ciuca Constantin
1970 Gruescu Constantin
1971 Gruescu Constantin
1972 Cerchia Traian
1973 Ibraim Faredin
1974 Ibraim Faredin
1975 Ibraim Faredin
1976 Ibraim Faredin
1977 Burdihoi Dumitru
1978 Govici Gheorghe
1979 Radu Daniel
1980 Gheorghisor Cristian
1981 Titoiu Constantin
1982 Titoiu Constantin
1983 Titoiu Constantin
1984 Titoiu Constantin
1985 Titoiu Constantin
1986 Morea Cristian
1987 Amzar Adrian
1988 Marcut Adrian
1989 Aliuta Nicolae
1990 Aliuta Nicolae
1991 Parvu Eugen
1992 Aliuta Nicolae
1993 Aliuta Nicolae
1994 Parvu Eugen
1995 Aliuta Nicolae
1996 Dragutescu Marian
1997 Mocanu George
1998 Balan Cristian
1999 Waldemar Cuceranu
2000 Olteanu Crinu
2001 Dobrescu Bogdan
2002 Dobrescu Bogdan
2003 Vasile Gigel
2004 Luca Adrian
2005 Luca Adrian
2006 Poczo Iulius
2007
2008 Poczo Iulius
2009 Poczo Iulius
2010 Cioaca Maike
2011 Cioaca Maike
2012 Cuti Leonard

[tab: Cocos 54kg]

1926 Alexandrescu Maarin
1927 Tutuianu Radu
1928 Stamate Gheorghe
1929 Plaesu Marin
1930 Ionescu Petrus
1931 Ignatiuc C.
1932 Stanciulescu Emil
1933 Florescu N.
1934 Osca Anton
1935 Gaspar Marin
1936 Gaspar Marin
1937/38 Radan Nicolae
1938/39 Radan Nicolae
1942 Lazareanu Constantin
1942/43 Pitu Ilie
1943/44 Dumitrescu M.
1947/48 Margarit Eustatiu
1949 Ilie Gheorghe
1950 Secosan Vasile
1951 Schiopu Victor
1952 Toma Constantin
1953 Ripka Gustav
1954 Schiopu Victor
1955 Schiopu Victor
1956 Schiopu Victor
1957 Schiopu Victor
1958 Toma Constantin
1959 Toma Constantin
1960 Puiu Nicolae
1961 Olteanu Andrei
1962 Mandreanu Nicolae
1963 Puiu Nicolae
1964 Puiu Nicolae
1965 Giju Nicolae
1966 Giju Nicolae
1967 Giju Nicolae
1968 Giju Nicolae
1969 Dumitrescu Aurel
1970 Dumitrescu Aurel
1971 Dumitrescu Aurel
1972 Tone MIrcea
1973 Lazar Marian
1974 Tone Mircea
1975 Dumitrescu Aurel
1976 Memet Iuseim
1977 Dinu Teodor
1978 Dinu Teodor
1979 Dinu Teodor
1980 Cipere Dumitru
1981 Cipere Dumitru
1982 Cipere Dumitru
1983 Oprisor Geroge
1984 Nistor Relu
1985 Nistor Relu
1986 Tudoriu Marcelica
1987 Guzganu Ion
1988 Guzganu Ion
1989 Marcut Adrian
1990 Marcut Adrian
1991 Aliuta Nicolae
1992 Marcut Adrian
1993 Marcut Adrian
1994 Stefanescu Constantin
1995 Olteanu Crinu
1996 Alexandru Marian
1997 Alexandru Marian
1998 Olteanu Crinu
1999 Olteanu Crinu
2000 Olteanu Crinu
2001 Aliuta Nicolae
2002 Tanasie Sorin
2003 Dobrescu Bogdan
2004 Dobrescu Bogdan
2005 Tarau Veronel
2006 Tarau Veronel
2007
2008 Apodaresei Ciprian
2009 Andreiana Razvan
2010
2011
2012

[tab: Pana 57kg]

1923 Vasilescu Eugen
1926 Constantinescu Eugen
1927 Covaci Gheorghe
1928 Milea Nicolae
1929 Vasile Zamfir
1930 Petschovschi Ion
1931 Stoian Vasile
1932 David Constantin
1933 Niculescu Gheorghe
1934 Gilicze Ludovic
1935 Dorianu Emil
1936 Gilicze Ludovic
1937/38 Gaspar Marin
1938/39 Popa Ion
1939/40 Gaspar Marin
1942/43 Bratescu Petre
1943/44 Maxim Constantin
1947/48 Fiat Gheorghe
1949 Fiat Gheorghe
1950 Fiat Gheorghe
1951 Ilie Gheorghe
1952 Ilie Gheorghe
1953 Ilie Gheorghe
1954 Birsan Nicolae
1955 Cosmas Emil
1956 Cosmas Emil
1957 Mihalik Iosif
1958 Farkas Andrei
1959 Cismas Emil
1960 Gheroghiu Constantin
1961 Gheroghiu Constantin
1962 Olteanu Andrei
1963 Moldovan Nicolae
1964 Buzuliuc Constantin
1965 Simion Aurel
1966 Buzuliuc Constantin
1967 Stanef Constantin
1968 Simion Aurel
1969 Puscas Gheorghe
1970 Nedelcea Pavel
1971 Pometcu Gabriel
1972 Pometcu Gabriel
1973 Ciochina Gheorghe
1974 Ciochina Gheorghe
1975 Ciochina Gheorghe
1976 Lazar Marian
1977 Ciochina Gheorghe
1978 Cercel Titi
1979 Cucu Tiberiu
1980 Cercel Titi
1981 Cercel Titi
1982 Stancu Costin
1983 Stancu Costin
1984 Talpos Nicolae
1985 Panaite Ionel
1986 Panaite Ionel
1987 Dumitrescu Daniel
1988 Dumitrescu Daniel
1989 Talpos Adrian
1990 Tivadar Vasile
1991 Tudoriu Marcelica
1992 Tacu Gabriel
1993 Tudoroiu Marcelica
1994 Cristache Claudiu
1995 Tacu Daniel
1996 Parlogea Adrian
1997 Bobarnat Ovidiu
1998 Mutu Mihaita
1999 Bobarnat Ovidiu
2000 Nascu Adrian
2001 Simion Viorel
2002 Simion Viorel
2003 Simion Viorel
2004 Sandu Vasile
2005 Simion Viorel
2006 Sandu Vasile
2007
2008 Sandu Vasile
2009 Stan Gabriel
2010 Apodaresei Ciprian
2011 Gheorghe Catalin
2012 Andreiana Razvan

[tab: Semiusoara 60kg]

1951 Fiat Gheorghe
1952 Fiat Gheorghe
1953 Fiat Gheorghe
1954 Danila Dane
1955 Margarit Eustatiu
1956 Fiat Gheorghe
1957 Danila Dane
1958 Czekeli Vasile
1959 Mihalik Iosif
1960 Mihalik Iosif
1961 Dinu Ion
1962 Dinu Ion
1963 Baloiu Marin
1964 Circiumaru Misu
1965 Vasile Antoniu
1966 Vasile Antoniu
1967 Goanta Mihai
1968 Cutov Calistrat
1969 Cutov Calistrat
1970 Iliescu Aurel
1971 Vasile Antoniu
1972 Vasile Antoniu
1973 Cutov Simion
1974 Stefanovici Constantin
1975 Livadaru Florian
1976 Mantu Ion
1977 Ilie Dragomir
1978 Ilie Dragomir
1979 Livadaru Florian
1980 Ioana Viorel
1981 Tarcomnicu Florian
1982 Ioana Viorel
1983 Branzei Nicolae
1984 Stan Ion
1985 Stoiu Petrica
1986 Stoiu Petrica
1987 Maieran Daniel
1988 Maieran Daniel
1989 Maieran Daniel
1990 Pal Ion
1991 Nistor Vasile
1992 Nistor Vasile
1993 Nistor Vasile
1994 Doroftei Leonard
1995 Simion Dorel
1996 Ciobanu Iulian
1997 Doroftei Leonard
1998 Lungu George
1999 Lungu George
2000 Lungu George
2001 Lungu George
2002 Gheorghe Ionut
2003 Gheorghe Ionut
2004 Popescu Gerogian
2005 Lupu Traian
2006 Lupu Traian
2007
2008 Popescu Georgian
2009 Sandu Catalin
2010 Alexandru Costel
2011 Sandu Catalin
2012 Cuciureanu Alexandru

[tab: Usoara 63,5]

1923 Chirila Dan
1926 Chirila Dan
1927 Axioti Gheorghe
1928 Dorfler Emil
1929 Ionescu Emanoil
1930 Marinescu Mielu
1931 Milcoveanu Patriciu
1932 Toth Geza
1933 Petrescu Traian
1934 Toth Geza
1935 Berechet Nicolae
1936 Anghel Ion
1937/38 David Constantin
1938/39 Davin Constantin
1939/40 Popa Ion
1942 Dobrescu Marin
1942/43 Iana Alexandru
1943/44 Pirvu Ioan
1947/48 Ambrus Francisc
1949 Ambrusc Francisc
1950 Marinescu Gheorghe
1951 Marinescu Gheorghe
1952 Peicin Ion
1953 Peicin Ion
1954 Demeter Iosif
1955 Dumitrescu Constantin
1956 Dumitrescu Constantin
1957 Dumitrescu Constantin
1958 Dumiterscu Constantin
1959 Dumitrescu Constantin
1960 Marin Ion
1961 Mihailik Iosif
1962 Mihailik Iosif
1963 Mihailik Iosif
1964 Dinu Ion
1965 Dinu Ion
1966 Dumitrescu Mihai
1967 Dumitrescu Mihai
1968 Vasile Antoniu
1969 Vasile Antoniu
1970 Cutov Calistrat
1971 Dobrescu Paul
1972 Cutov Calistrat
1973 Cutov Calistrat
1974 Cutov Calistrat
1975 Cutov Calistrat
1976 Cutov Calistart
1977 Cutov Calistrat
1978 Cutov Simion
1979 Ilie Dragomir
1980 Ilie Dragomir
1981 Stan Florin
1982 Fulger Mircea
1983 Fulger Mircea
1984 Ilie Dragomir
1985 Tarcomnicu Florian
1986 Mihaila Viorel
1987 Gogol Giani
1988 Mihaila Viorel
1989 Morovan Vasile
1990 Morovan Vasile
1991 Ciobanu Iulian
1992 Doroftei Leonard
1993 Doroftei Leonard
1994 Nistor Vasile
1995 Sebe Mugurel
1996 Macovei Mihai
1997 Simion Dorel
1998 Meleg Virgil
1999 Puiu Nistor
2000 Meleg Virgil
2001 Ion Ionut
2002 Macovei Mihai
2003 Avramescu Florin
2004 Alexandru Adrian
2005 Gheorghe Ionut
2006 Gheorghe Ionut
2007
2008 Gheorghe Ionut
2009 Lupu Traian
2010 Popescu Georgian
2011 Badulescu Daniel
2012 Badulescu Daniel

[tab: Semimijlocie 67kg]

1923 Darlau Constantin
1926 Baciu Vasile
1927 Ionescu Bujor
1928 Grigorescu Octavian
1929 Velcini Octavian
1930 Palfy V.
1931 Palfy V.
1932 Dorfler Emil
1933 Borcea Ilie
1934 Constantin Ion
1935 Istrate Ion
1936 Bancescu Nicolae
1937/38 Ludovic Singheorghe
1938/39 Rosca Vasile
1939/40 Jelesneac Grigore
1942 Popa Ion
1942/43 Mihailescu Ion
1943/44 Mihailescu Ion
1947/48 Boamfa Ion
1949 Linca Nicolae
1950 Linca Nicolae
1951 Linca Nicolae
1952 Serbu Neacsu
1952 Linca Nicolae
1954 Iordache Constantin
1955 Dragnea Ilie
1956 Stoian Mihai
1957 Stoian Mihai
1958 Dragnea Ilie
1959 Stoian Mihai
1960 Stoian Mihai
1961 Stoian Mihai
1962 Anton Constantin
1963 Niculescu Constantin
1964 Niculescu Constantin
1965 Pitu Ion
1966 Ghita Constantin
1967 Ghita Constantin
1968 Zilberman Victor
1969 Zilberman Victor
1970 Zilberman Victor
1971 Zilberman Victor
1972 Zilberman Victor
1973 Zilberman Victor
1974 Zilberman Victor
1975 Hodut Cornel
1976 Cicu Vasile
1977 Hodut Cornel
1978 Budusan Ionel
1979 Budusan Ionel
1980 Vladimir Ion
1981 Miclos Mihai
1982 Ciubotaru Mihai
1983 Ciubotaru Mihai
1984 Obreja Rudel
1985 Constantin Mihai
1986 Driscu Stefan
1987 Sandu Leontin
1988 Vastag Francisc
1989 Vastag Francisc
1990 Stoian Gheorghe
1991 Morovan Vasile
1992 Morovan Vasile
1993 Morovan Vasile
1994 Oiada Gabriel
1995 Simion Marian
1996 Simion Marian
1997 Simion Marian
1998 Sebe Mugurel
1999 Bute Lucian
2000 Simion Dorel
2001 Meleg Virgil
2002 Puiu Victor
2003 Simion Dorel
2004 Zarif Radu
2005 Stanca Amilian
2006 Zarif Radu
2007
2008 Suliman Elvis
2009 Popescu Georgian
2010 Gheorghe Ionut
2011 Gheorghe Ionut
2012 Paraschiveanu Catalin
[tab: Milocie mica 71kg]

1951 Tita Vasile
1952 Tita Vasile
1953 Tita Vasile
1954 Turlui Dumitru
1955 Tita Vasile
1956 Tita Vasile
1957 Tita Vasile
1958 Rizea Dumitru
1959 Serbu Neacsu
1960 Serbu Neacsu
1961 Badea Virgil
1962 Neagu Vasile
1963 Mircescu Petre
1964 Olteanu Ion
1965 Dobre Vasile
1966 Covaci Ion
1967 Covaci Ion
1968 Covaci Ion
1969 Gyorffi Ion
1970 Covaci Ion
1971 Gyorffi Ion
1972 Gyorffi Ion
1973 Stefan Florea
1974 Mocanu Ion
1975 Zilberman Victor
1976 Didea Vasile
1977 Miron Ion
1978 Chioveanu Nicolae
1979 Girgavu Vasile
1980 Ouatu Marinica
1981 Chioveanu Nicu
1982 Modrogan Nicolae
1983 Simion Gheorghe
1984 Modrogan Nicolae
1985 Lugigan Danut
1986 Gavrila Marian
1987 Obreja Rudel
1988 Obreja Rudel
1989 Obreja Rudel
1990 Vastag Francisc
1991 Vastag Francisc
1992 Preda Adrian
1993 Vastag Francisc
1994 Nicolae Leonard
1994 Ionita Iulian
1995 Morovan Vasile
1996 Ionita iulian
1997 Gheorghe Napoleon
1998 Simion Marian
1999 Simion Marian
2000 Simion Marian
2001 Ruse Nicolae

[tab: Mijlocie 75kg]

1923 Dumitrescu Teodor
1924 Nour Constantin
1927 Vacant
1928 Mihailescu Marin
1929 Mihail Dinu
1930 Panait I.
1931 Lungu Gheorghe
1932 Bukosi N.
1933 Nistor Alexandru
1934 Arcu M.
1935 Toth Iosif
1936 Cotidis Leonica
1937/38 Boanta Vasile
1938/39 Krauser Ludovic
1939/40 Andrei Valentin
1942 Dumitru Vasile
1942/43 Toth Iosif
1943/44 Andrei Valentin
1947/48 Iordache Stefan
1949 Iordache Stefan
1950 Vasilov Ion
1951 Zaharia Petre
1952 Zaharia Petre
1953 Balan NIcolae
1954 Tita Vasile
1955 Blank Albert
1956 Blank Albert
1957 Gheorghiu Dumitru
1958 Popescu Petre
1959 Nicolau Mihai
1960 Manea Ion
1961 Manea Ion
1962 Manea Ion
1963 Manea Ion
1964 Manea Ion
1965 Chivar Gheorghe
1966 Chivar Gheorghe
1967 Chivar Gheorghe
1968 Chivar GHeorghe
1969 Nastase Alec
1970 Stump Horst
1971 Nastac Alec
1972 Nastac Alec
1973 Nastac Alec
1974 Gyorffi Ion
1975 Nastac Alec
1976 Nastac Alec
1977 Nastac Alec
1978 Silaghi Valentin
1979 Butnaru Gheorghe
1980 Silaghi Valentin
1981 Silaghi Valentin
1982 Senciuc Dumitru
1983 Marinescu Doru
1984 Florian Vasile
1985 Florian Vasile
1986 Damian Vasile
1987 Maricescu Doru
1988 Mihai Valentin
1989 Marincescu Doru
1990 David Mircea
1991 David Mircea
1992 Driscu Stefan
1993 Preda Adrian
1994 Oprea Gheorghe
1995 Oprea Gheorghe
1996 Vastag Francisc
1997 Ionita Iulian
1998 Diaconu Adrian
1999 Diaconu Adrian
2000 Diaconu Adrian
2001 Ilie Iulian
2002 Simion Marian
2003 Simion Marian
2004 Gaganau Petrisor
2005 Gavrila George
2006 Gavril Roland
2007
2008 Zarif Radu
2009 Gavril Roland
2010 Gavril Roland
2011 Juratoni Bogdan
2012 Juratoni Bogdan
[tab: Semigrea 81kg]

1927 Olteanu Vasile
1928 Oprescu Dumitru
1929 Manta Gheorghe
1930 Vacant
1931 Covaci Aurel
1932 Virtolas Dumitru
1933 Bruker I.
1934 Lungu Gheorghe
1935 Lungu Gheorghe
1936 Pop Petre
1937/38 Tofan Petre
1938/39 Pop Petre
1939/40 Mescki Alexandru
1942 Moroianu Gheorghe
1942/43 Georgescu Gheorghe
1943/44 Dumitrescu Constantin
1947/48 Popocivi Bogdan
1949 Ciobotaru Dumitru
1950 Popovici Bogdan
1951 Sigismund Antacs
1952 Ciobotaru Dumitru
1953 Ciobotaru Dumitru
1954 Ghetu Velicu
1955 Negrea Gheorghe
1956 Negrea Gheorghe
1957 Negrea Gheorghe
1959 Zaharia Petre
1960 Negrea Gheorghe
1961 Negrea Gheorghe
1962 Nicolau Mihai
1963 Nicolau Mihai
1964 Cojan Stefan
1965 Monea Ion
1966 Monea Ion
1967 Monea Ion
1968 Monea Ion
1969 Monea Ion
1970 Cimpeanu Petre
1971 Manea Ion
1972 Cimpeanu Petre
1973 Gyorffi Ion
1974 Simon Mircea
1976 Dafinoiu Costica
1976 Vranceanu Valentin
1977 Gyorffi Ion
1978 Donici Georgica
1979 Donici Georgica
1980 Cirlan Ion
1981 Donici Georgica
1982 Donici Georgica
1983 Donici Georgica
1984 Donici Georgica
1985 Donici Georgica
1986 Senciuc Dumitru
1987 Vasilache Mihai
1988 Vasilache Mihai
1989 Vasilache Mihai
1990 Lingurici Daniel
1991 Beresoaie Marcel
1992 Pradais Vasile
1993 Patriche Costel
1994 Bali Ovidiu
1995 Maricescu Skieb
1996 Patriche Costel
1997 Rasco Claudiu
1998 Rasco Claudiu
1999 Rasco Claudiu
2000 Telecan Mircea
2001 Stanca Adrian
2002 Bute Lucian
2003 Bejenaru Constantin
2004 Bejenaru Constantin
2005 Bejenaru Constantin
2006 Bejenaru Constantin
2007 Bejenaru Constantin
2008 Bodilcu Ionut
2009 Juratoni Cezar
2010 Cristofor Alexandru
2011 Cristofor Alexandru
2012 Ciobanu Petrica

[tab: Grea 91kg]

1926 Pavelescu Dumitru
1927 Vacant
1928 Vacant
1929 Ianusevici Ion
1930 Mosescu Petre
1931 Bruker I.
1932 Stanescu Misu
1933 Stanescu Misu
1934 Stanescu Misu
1935 Stanescu Misu
1936 Stanescu Misu
1937/38 Lungu Gheorghe
1938/39 Lungu Gheorghe
1939/40 Lungu Gheorghe
1942 Ionescu Nicolae
1942/43 Caracas Romulus
1943/44 Mentzel Paul
1947/48 Mentzel Paul
1949 Mentzel Paul
1950 Ciobotaru Dumitru
1951 Ciobotaru Dumitru
1952 Furesz Eugen
1953 Furesz Eugen
1954 Ciobotaru Dumitru
1955 Ciobotaru Dumitru
1956 Ciobotaru Dumitru
1957 Ciobotaru Dumitru
1958 Mariutan Vasile
1959 Mariutan Vasile
1960 Mariutan Vasile
1961 Mariutan Vasile
1962 Mariutan Vasile
1963 Mariutan Vasile
1964 Negrea Gheorghe
1965 Mariutan Vasile
1966 Mariutan Vasile
1967 Alexe Ion
1968 Alexe Ion
1969 Alexe Ion
1970 Alexe Ion
1971 Alexe Ion
1972 Anghel Iancu
1973 Alexe Ion
1974 Dascalu Ilie
1975 Simon Mircea
1976 Simon Mircea
1977 Simon Mircea
1978 Cernat Ion
1979 Cernat Ion
1980 Cernat Ion
1981 Parjol Teodor
1982 Preda Gheorghe
1983 Parjol Teodor
1984 Racaru Dorin
1985 Preda Gheorghe
1986 Bornescu Petre
1987 Bornescu Petre
1988 Simina Ion
1989 Adumitroaie Vasile
1990 Adumitroaie Vasile
1991 Adumitroaie Vasile
1992 Besliu Dumitru
1993 Mihai Ion
1994 Lazar Constantin
1995 Lazar Constantin
1996 Lazar Constantin
1997 Lazar Constantin
1998 Patriche Costel
1999 Dediu Stefan
2000 Dediu Stefan
2001 Marcu Marius
2002 Balint Stefan
2003 Stanca Adrian
2004 Chereches Ovidiu
2005 Vacaru Daniel
2006 Balint Stefan
2007
2008 Bejenaru Constantin
2009 Gananau Petrisor
2010 Bejenaru Constantin
2011 Bejenaru Constantin
2012 Juratoni Cezar
[tab: Supergrea +91kg]
1984 Preda Gheorghe
1985 Racaru Dorin
1986 Racaru Dorin
1987 Paisz Miclos
1988 Paisz Miclos
1989 Parjol Teofor
1990 Dancuta Daniel
1991 Dancuta Daniel
1992 Damian Vasile
1993 Damian Vasile
1994 Cacu Marcel
1995 Onofrei Constantin
1996 Ciocan Ciprian
1997 Adumitroaie Vasile
1998 David Arthur
1999 Savescu Constantin
2000 Onofrei Constantin
2001 David Arthur
2002 Marcu Marius
2003 Gavrila George
2004 Dinu Bogdan
2005 Dinu Bogdan
2006 Dinu Bogdan
2007
2008 Cojanu Razvan
2009 Cojanu Razvan
2010 Nistor Mihai
2011 Nistor Mihai
2012 Nistor Mihai

2 Comments

  1. cris said:

    te sfatuiesc sa revizezi si sa te documentezi mai bine pentru ultimii 5 ani,nu-i frumos sa le furam meritul la baietii care au muncit atat de mult sa ajunga campioni,un salut

*

*

Top